KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7908189
nr 790 8189
Akvarell
Stockholmsmotiv, signerad, 1941, 33x45
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 november 2012
kl 19:30:58
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
400 kr